Opinie

Opinie

W imieniu uczestników i organizatorów IX-tej Ogólnopolskiej Konferencji Chromatograficznej przekazujemy słowa podziękowania i uznania za bardzo profesjonalne przygotowanie i organizację wycieczki do zamku i arboretum w Kórniku oraz Rogalina. Uczestnicy naszej konferencji byli zachwyceni jej przebiegiem i sposobem prezentacji przez przewodników.

Prof. dr hab. Wiesław Wasiak - przewodniczący konferencji 


Składamy Państwu serdecznie podziękowania za perfekcyjne przygotowanie i zrealizowanie atrakcyjnej wycieczki od Gdańska - Sopotu - Torunia - Malborka dla pracowników Zespołu Szkół Nr 14 im. Ambasadorów Praw Człowieka z Gorzowa Wielkopolskiego. Bogaty program, profesjonalne przygotowanie spotkało się z uznaniem wszystkich uczestników. Szczególne podziękowania kierujemy do pani Teresy Lembas, która w sposób mistrzowski wywiązała się ze swoich obowiązków, fachowo poprowadziła program zwiedzania, opiekowała się nami w trudnych sytuacjach, wykazując się wiedzą merytoryczną i umiejętnościami społecznymi. Mamy nadzieję, że fachowość i rzetelność oraz przemiła obsługa, która jest z pewnością atutem Państwa firmy sprawią, że będziemy kontynuować dalszą współpracę.

Teresa Byczkowska - dyrektor szkoły ZS nr 14 w Gorzowie Wielkopolskim


Dziękujemy za wspaniałą wycieczkę do Gruzji. Jesteśmy oczarowani wszystkim: Gruzją, organizacją, pilotami, hotelami, widokami, biesiadowaniem z winem i wspaniałą muzyką, po prostu wszystkim. Po raz kolejny przekonujemy się, że kolejny wyjazd tylko z Pani biurem. Wielkie dzięki dla pilotów: Tomka i już zaprzyjaźnionego z nami Krzysia. Tacy piloci to skarb. Tomek z wielką wiedzą i umiejętnościami logistycznymi - super. 

Barbara Zasada - uczestniczka wycieczki


Wróciliśmy z Hiszpani cali i zdrowi i bardzo zadowoleni. Wycieczka była jak zwykle super. Mimo tylu przeciwności losu, związanych z Covid-19 wszystko się udało. Hotel wspaniały pod każdym względem / lokalizacja, jedzenie, obsługa/.  Atrakcje wycieczkowe cudowne. No i oczywiście nasz kochany Krzysiu, który opiekował się nami na 200% i dał  nam wielkie poczucie bezpieczeństwa. Przyjechaliśmy wypoczęci, opaleni, pełni wrażeń i niestety z lekką nadwagą/ takie było dobre jedzonko/. Dziękujemy za zorganizowanie wycieczki i do następnego razu.

Pozdrawiam Ludmiła Sobów - Specjalny Ośrodek Wychowawczy w Szczecinku


Od kilku lat korzystam z usług Biura Maba organizując wycieczki klasowe. Zawsze wracaliśmy zadowoleni. Ciekawe propozycje wycieczek, często nieoczywiste, wystarczy organizatorom określić kierunek. Starannie przygotowany program uwzględniający specyfikę grupy. Komfortowe miejsca noclegowe. Wygodny i sprawdzony autokar. Profesjonalni piloci i przewodnicy. Ciekawe miejsca gastronomiczne pod względem wizualnym i smakowym. Bardzo dobry kontakt z organizatorem, możliwość dogrania każdej sprawy.
Polecam wycieczki z Biurem Maba!  

Iwona Kuźniarek - Szkoła Podstawowa w Przeźmierowie


Wielokrotnie korzystałam z usług biura Maba podczas organizacji wycieczek klasowych. Zawsze z pełnym zadowoleniem. Organizacja wycieczek na wysokim poziomie, wszystko zawsze dopięte na ostatni guzik, bez negatywnych niespodzianek. Dobre, wygodne, sprawdzone autokary; spokojni, pełni wyrozumiałości kierowcy. Bardzo fachowi, umiejący pracować z dziećmi piloci i przewodnicy. No i wspaniała współpraca z organizatorami – spokojnie można się dogadać w każdej sprawie, nawet tej trudnej, finansowej.

Polecam wycieczki szkolne z MABA TRAVEL.

„JEDYNIE BIURO MABA DO SZKOLNYCH WYCIECZEK SIĘ NADA!!!”

Alicja Stefańska, nauczycielka nauczania początkowego w SP 34 w Poznaniu.


Witam
Dojechaliśmy cali, zdrowi i zadowoleni. Wszystko poszło zgodnie z planem. Zrealizowaliśmy cały program zwiedzania.
Noclegi, wyżywienie, kierowcy, pilotka- wszystko bez zarzutu. Szczególnie jesteśmy zachwyceni przewodnikami po Wrocławiu
i Pradze. Dziękuję w imieniu całej grupy za tak sprawne i profesjonalne zorganizowanie wycieczki.
Pozdrawiam L. Sobów


Witam serdecznie, mam przyjemność wystawić bardzo pozytywną opinię dotyczącą organizacji wycieczek przez Biuro Maba. Pierwszy raz korzystałam z usług wyżej wymienionego biura, jednak współpraca nie zakończy się na jednorazowym wyjeździe. Obsługa profesjonalna, kontakt bardzo dobry, zamówienie wycieczki do Szreniawy zorganizowane tak, jak należy. Program bardzo ciekawy i zróżnicowany. Dzieci ogromnie zadowolone. Ja również. Dziękujemy z góry za pomoc - Panu kierowcy za dowiezienie nas bezpiecznie w obie strony, a Panu pilotowi za opiekę oraz prelekcje na temat zbliżających się Świąt Bożego Narodzenia.

Serdecznie polecam korzystanie z usług turystycznych Biura Maba. B.Osses  Sp 6 w Poznaniu


Serdecznie dziękuję za perfekcyjne przygotowanie wycieczki do Warszawy w terminie 10 - 12.06.2015r.. Wszystko było dopięte na ostatni guzik. Program był bardzo ciekawy, dobrze zaplanowany. W pełni zadbano o ogólną organizację, doskonały dobór hotelu. Dzieci wróciły z wycieczki bardzo zadowolone. Pilot wycieczki pan BArtosz okazał wysoki profesjonalizm i pełną współpracę, za którą pragnę serdecznie podziękować. Fachowość organizatora sprawiła, że zamierzam w przyszłym roku szkolnym nadal współpracować z Biurem MABA.

Katarzyna Golda Wojtkowiak - Szkoła Podstawowa nr 1 w Zalasewie


Od lat wyjeżdżam na różne wakacyjne wyjazdy organizowane przez Biuro Podróży "MABA". Zawsze wszystko organizowane zgodnie z wcześniejszymi ustaleniami. Ceny organizacji wycieczek bardzo przystępne a dla stałych klientów nawet małe zniżki. Polecam gorąco.

ks. Grzegorz Dębowski - Parafia pw. Świętego Krzyża we Wrześni 


Trzydniowa wycieczka szkolna do Warszawy zorganizowana została przez Biuro MABA bez zarzutu - świetny kontakt z usługodawcą, profesjonalne podejście do zadania, cały program dostosowany do naszych oczekiwań, miła atmosfera. Polecam serdecznie!

Małgorzata Sikorska - opiekun na wycieczce 


Wygodny autokar, przygotowany i wesoły pilot, bardzo ciekawy program, cudowne miejsce zakwaterowania (Bory Tucholskie), rewelacyjne zabawy integracyjne - dzieciaki wróciły szczęśliwe

Marta Lausch Chudy - pedagog w Szkole Podstawowej nr 4 w Poznaniu


Przez wiele lat jeździłem na obozy z MABĄ i mogę śmiało powiedzieć, że nie ma lepszego biura. Poznałem tam wspaniałych ludzi, z którymi utrzymuję kontakt do dzisiaj, a w głowie pozostały mi niepowtarzalne wspomnienia.

Michał Pachciarek - uczestnik obozu w Poddąbiu


Zdecydowanie najlepsze biuro na świecie! Niesamowite wspomnienia, świetni opiekunowie i dodatkowo cudownie zorganizowane obozy! Nie było nudnych dni. Każdy przepełniony zabawą! Poznałam cudownych ludzi, z którymi rozmawiam do dziś. Byłam na wielu obozach zorganizowanych przez Mabę i nie żałuje chętnie bym wróciła do tych cudownych czasów! Gorąco polecam!!! 

Julia Pawlak - uczestniczka obozu w Jarosławcu


Wakacje spędzone z MABA  moja córcia uważa za wspaniałe. Nie było momentu, żeby sie nudziła. Juz tęskni kiedy będą następne. Polecam wszystkim wyjazdy z tym biurem. Pozdrowienia dla organizatorów i wychowawców Poddabie 2016r

Małgorzata Polska Batorska - rodzic


W imieniu klas pierwszych PGK Poznań oraz ich opiekunów chciałabym podziękować za bardzo dobrze przygotowaną wycieczkę Kaszuby-Gdańsk-Malbork w terminie 30 V-1VI. Pełen profesjonalizm, wspaniała organizacja, doskonałe warunki przejazdu i zakwaterowania, opieka pani pilot i umiejętności pana kierowcy pozwoliły nam spędzić miło czas oraz dostarczyły wielu wspaniałych wrażeń i wspomnień z tego wyjazdu. Jesteśmy przekonani, że kolejny raz skorzystamy z usług Państwa biura.

Anna Bielawska - Publiczne Gimnazjum Katolickie


W imieniu dzieci, wychowawców i swoim własnym pragnę gorąco podziękować za realizację wycieczki do Kotliny Kłodzkiej -Złotego Stoku i Wrocławia dla dzieci ze Szkoły Podstawowej w Dusznikach. 

Przed wyjazdem z Dusznik, autobus przeszedł kontrolę Policji - bez zastrzeżeń, co zyskało aprobatę rodziców dla Waszego Biura.

Harenda w Ludwikowicach Kłodzkich zarówno pod względem noclegowym jak i żywieniowym - stanęła na wysokości zadania:-)Zapewne czujne oko, zorganizowanie i doświadczenie  Pani Małgosi były dużym atutem udanego pobytu dzieci na pierwszej wycieczce, zorganizowanej dla nas przez Wasze Biuro i na pewno - nie ostatnim!

Opinie rodziców, jakie docierają do mnie pod kątem realizacji wycieczki- są zachwyceni! Jest to  dla mnie dużą satysfakcją, że trafnie wybrałam Wasze Biuro, które spełniło nie tylko moje oczekiwania. Dziś, wśród coraz bardziej wymagających rodziców jest to bardzo ważne i cenne. Dziękuję:-) 

Danuta Banaś - Szkoła Podstawowa w Dusznikach Wielkopolskich


Bardzo dziękujemy za zorganizowanie wycieczki do Gdańska i Malborka. Miałyśmy przyjemność miło spędzić czas z panem  Krzysztofem (pilotem) oraz panem Czesławem (kierowcą). Panowie wywiązywali się ze swoich zadań wzorowo. Pan Krzysztof potrafił zainteresować młodzież, był też dobrym współopiekunem naszej grupy. Miejsce noclegowe czyste, bardzo bardzo dobre domowe jedzenie, które smakowało młodzieży. Kompetentna i życzliwa obsługa hotelu.
Program wycieczki został zrealizowany, a przewodnicy potrafili zainteresować uczniów. Liczymy na dalsza współpracę z Państwa biurem.

Pozdrawiamy
Anna Soszyńska i Anna Grabowska - Szkoła Podstawowa nr 79 w Poznaniu


Wróciliśmy z wycieczki zorganizowanej przez Pana cali i zdrowi, ale co ważniejsze bardzo zadowoleni. Wyprawa była dopracowana w każdym calu (  co prawda młodzież miała trochę za duże bagaże, ale spokój i umiejętności Pana kierowcy sprawiły, że wszystko jakimś cudem utonęło w lukach bagażowych). Jesteśmy pełni podziwu dla Pani Agnieszki - naszej pilotki. Jej profesjonalizm, ogromna wiedza, elastyczność, sprawność reagowania w zaskakujących sytuacjach oraz umiejętność dostosowania treści do możliwości intelektualnych grupy to najlepsza rekomedacja dla Pana biura. Proszę jeszcze raz podziękować Pani Agnieszce za wspólny, rewelacyjnie spędzony czas. Ma Pan prawdziwy skarb w swoim biurze!
W imieniu młodzieży, opiekunów i własnym bardzo dziękuję za fantastyczną wyprawę.

Pozdrawiam bardzo serdecznie,
Anna Chilczuk - Bech - Szkoła Podstawowa nr 2 w Mosinie


Wycieczka udała się jak najbardziej, nie mamy żadnych zastrzeżeń. Ośrodek bardzo ładny, nie było żadnych problemów i dawno nie jadłam tak dobrych domowych obiadów. Z pilotem i kierowcą też nam się dobrze współpracowało. Tak szczerze pierwszy raz nie mamy zastrzeżeń do organizacji wycieczki, co miało miejsce w poprzednich latach z innymi biurami. Mam nadzieję, że Pan nie zraził się do nas przez te problemy z podpisywaniem umowy. Będę się kontaktować z Panem w sprawie wycieczki w przyszłym roku szkolnym.

Pozdrawiam, Justyna Kulma - Szkoła Podstawowa nr 40 w Poznaniu


Chcielibyśmy podziękować za zorganizowanie dla nas tak wspaniałej wycieczki. Dzieci były bardzo zadowolone, a i my - opiekunowie - spędziliśmy miło czas. Pragnę również dodać, że bardzo dobrze pracowało nam się z pilotem wycieczki, dzieci także miały z nim świetny kontakt.
Jeszcze raz serdecznie dziękujemy. 

Katarzyna Mikulska - Szkoła Podstawowa nr 71 w Poznaniu


Od wielu lat korzystam z usług biura. Jestem bardzo zadowolona z organizowanych przez Biuro Maba wycieczek. Wszystko było zawsze na czas i dopięte na ostatni guzik. 
Agnieszka Gerczak - Szkoła Podstawowa nr 19 w Poznaniu

Bardzo dziękujemy za zorganizowanie tak pełnej atrakcji wycieczki. Wszyscy wrócili bardzo zadowoleni. Zarówno pan pilot, jak i pan kierowca spisali się wspaniale i zyskali ogromną sympatię dzieci, które nie tylko świetnie się bawiły, ale też dużo nauczyły.

Magdalena Karamucka - SP 56 Poznań-Krzesiny


Wycieczka wszystkim się podobała, Pilot  - pan Przemysław spisał się bardzo dobrze, tak samo kierowca był bardzo życzliwy i pomocny. 
Program wycieczki - najlepszy!!! Przewodnik w dniu 7 czerwca - też najlepszy!
Miejsce noclegowe bardzo dobre, wyżywienie również - dzieciom wszystko smakowało. No może oprócz kawo - herbaty na śniadanie ostatniego dnia ;) O dietach kuchnia również pamiętała. Bardzo dziękuję!!!

Magdalena Szczepaniak - 


Wróciliśmy cali i zdrowi i baaardzo zadowoleni. Wszystko było super: kierowcy genialnie jechali, pani Marlena profesjonalna, program napięty ale bardzo ciekawy i różnorodny, noclegi i jedzonko w hotelach świetne. Dziękuję za wieczór integracyjny w Bobrowej Dolinie oraz dancing w Sejnach. Wszyscy zostali dopieszczeni.Jeszcze pogoda nam dopisała. Po raz kolejny przekonałam się, że z Pani biurem chcemy współpracować. Na drugi rok na pewno zgłosimy się do Pani. Będzie to wycieczka zagraniczna. Może Rumunia albo Gruzja / samolot /.

Pozdrawiam i jeszcze raz dziękuję Ludmiła Sobów - Specjalny Ośrodek Wychowawczy w Szczecinku

linia Formularz on-line linia
Masz pytania?
Skontaktuj się z nami.
*Dane wpisane w formularzu kontaktowym będą przetwarzane w celu udzielenia odpowiedzi na przesłane zapytanie. Więcej informacji w Polityka Prywatności.

linia Blog linia
Ciekawe tematy porady i informacje
oferta
Toruń - miasto Kopernika
Data dodania: 17.05.2021


Zobacz więcej strzałka
Ubezpieczenia i partnerzy
linia
linia
linia
linia