O nas

MABA Travel - Biuro Turystyczne specjalizujące się w organizacji wypoczynku dla dzieci i młodzieży.

O nas

MABA powstała w 2004 roku. Od początku swojej działalności zorganizowaliśmy kilka tysięcy imprez turystycznych – wycieczek szkolnych, kolonii, obozów i wyjazdów integracyjnych dla firm. Z pasją i zaangażowaniem podchodzimy do każdego wyjazdu. Zawsze przywiązujemy szczególną uwagę na wysoką jakość świadczeń i bezpieczeństwo uczestników. Naszą mocną stroną są ludzie - sprawdzona i doświadczona kadra pilotów, przewodników, wychowawców i animatorów, którzy kochają to co robią. Lata praktyki oraz profesjonalne podejście do naszej pracy pozwoliło nam zdobyć Państwa zaufanie, za które bardzo dziękujemy. Wiemy, że tylko zadowolony klient jest gwarancją sukcesu naszej firmy.
Biuro jest wpisane do Centralnej Ewidencji Organizatorów Turystyki i Przedsiębiorców Ułatwiających Nabywanie Powiązanych Usług Turystycznych  pod numerem 364.

Posiadamy gwarancję ubezpieczeniową w Signal Iduna na wypadek pokrycia kosztów powrotu klientów do kraju, a także zwrotu wpłat wniesionych przez klientów.

Jesteśmy członkiem Polskiej Izby Turystyki Młodzieżowej.

linia Formularz on-line linia
Masz pytania?
Skontaktuj się z nami.
*Dane wpisane w formularzu kontaktowym będą przetwarzane w celu udzielenia odpowiedzi na przesłane zapytanie. Więcej informacji w Polityka Prywatności.

linia Blog linia
Ciekawe tematy porady i informacje
oferta
Toruń - miasto Kopernika
Data dodania: 17.05.2021


Zobacz więcej strzałka
Ubezpieczenia i partnerzy
linia
linia
linia
linia