Wycieczki jednodniowe

Wycieczki jednodniowe

lupa Wyszukiwarka
Zaurolandia - Biskupin

Zaurolandia - Biskupin

Ilość dni: 1

Na dwudziestu hektarach na wyciągnięcie ręki spotkać można blisko osiemdziesiąt naturalnej wielkości dinozaurów, których historię poznajemy podczas dwukilometrowego spaceru wzdłuż brzegów jeziora Rogowskiego. Zapraszamy do Muzeum Paleontologicznego na wystawę skamieniałości z różnych epok geologicznych. W centrum Zaurolandii znajduje się dwuhektarowy plac zabaw, kolejka elektryczna, park linowy, zjeżdżalnie dmuchane, quady, samochodziki elektryczne. Na miłośników wodnych atrakcji czekają łódeczki, kajaki i rowery wodne.

Wyjazd o godz. 8:00

Zwiedzanie rezerwatu archeologicznego w Biskupinie. Wizyta w Parku Dinozaurów w Rogowie - przejście trasą turystyczną wzdłuż brzegu jeziora i obejrzenie blisko osiemdziesięciu naturalnej wielkości modeli dinozaurów. Wizyta w Muzeum Paleontologicznym z wystawą skamieniałości z różnych epok geologicznych, czas do dyspozycji grupy na placu zabaw.

Powrót ok. godz. 18:00

Cena wycieczki uzależniona jest od liczby uczestników i miejsca wyjazdu.

Formularz rezerwacji
*Dane wpisane w formularzu kontaktowym będą przetwarzane w celu udzielenia odpowiedzi na przesłane zapytanie. Więcej informacji w Polityka Prywatności.

Ubezpieczenia i partnerzy
linia
linia
linia
linia