Wycieczki dwudniowe

Wycieczki dwudniowe

lupa Wyszukiwarka
Wrocław - 2 dni

Wrocław - 2 dni

Ilość dni: 2

Program:

Dzień 1
Wyjazd o godz 7:00, zwiedzanie Wrocławia - Ostrów Tumski, Katedra, Wyspa Piasek, most zakochanych, Stare Miasto, Rynek. Spacer szklakiem słynnych wrocławskich krasnali, czas na zakup pamiątek. Wizyta w Hydropolis - multimedialnym centrum wiedzy o wodzie. Niezwykłe, interaktywne prezentacje przybliżają zwiedzającym historię powstania wody, pokazują tajemnice morskich głębin i wyjaśnią tajemnice tej niezbędnej do życia substancji. Centrum składa się z 8 tematycznych stref, które są poświęcone różnym aspektom wiedzy o wodzie.. Zakwaterowanie, obiadokolacja.


Dzień 2
Po śniadaniu wizyta w Kolejkowie. Zwiedzanie największej makiety kolejowej w Polsce z ponad 160 miniaturami autentycznych budynków z Dolnego Śląska. Jest Śnieżka z ruszającym się wagonikiem kolejki linowej, Dworzec Świebodzki, wrocławski Rynek i codzienne życie mieszkańców Wrocławia. Wszystko wykonane z największą precyzją i podświetlone niezliczoną liczbą lampek. Zwiedzanie Afrykarium, zobaczymy m.in.: rafę koralową, ryby występujące w Morzu Czerwonym, żółwie pustynne, krokodyle i wiele innych gatunków zwierząt. Największą atrakcją jest oceanarium z podwodnym tunelem, niezwykłe wrażenie wywołują przepływające nad głowami rekiny czy płaszczki, Spacer po ogrodzie zoologicznym, obiad. Powrót ok. godz. 20:00.

Dokładną cenę wycieczki ustalamy po wysłaniu przez Państwa zapytania, w którym prosimy o podanie wielkości grupy, wieku uczestników, terminu wycieczi oraz miejsca wyjazdu.

Formularz rezerwacji
*Dane wpisane w formularzu kontaktowym będą przetwarzane w celu udzielenia odpowiedzi na przesłane zapytanie. Więcej informacji w Polityka Prywatności.

Ubezpieczenia i partnerzy
linia
linia
linia
linia