Wycieczki trzydniowe

Wycieczki trzydniowe

lupa Wyszukiwarka
Wrocław - Ścieżka w Obłokach - Złoty Stok

Wrocław - Ścieżka w Obłokach - Złoty Stok

Ilość dni: 3

Program:

Dzień 1
Wyjazd o godz 7:00. Zwiedzanie Wrocławia - Ostrów Tumski, Katedra, Wyspa Piasek, most zakochanych, Stare Miasto, Rynek. Spacer szklakiem słynnych wrocławskich krasnali, czas na zakup pamiątek (za dodatkową opłatą możliwość zwiedzania Zoo wraz z Afrykarium + 40 zł/os., Centrum Wiedzy Hydropolis + 25 zł/os. lub Panoramy Racławickiej + 35 zł/os). Zakwaterowanie, obiadokolacja.

Dzień 2
Po śniadaniu wycieczka do czeskiej miejscowości Dolni Morava – wjazd kolejką krzesełkową i niezwykły spacer „Ścieżką w Obłokach”. Z platformy widokowej będziemy podziwiać piękne widoki Masywu Śnieżnika i doliny rzeki Morawy. Przejazd do Międzygórza, zwiedzanie Wodospadu Wilczki, który jest drugim co do wielkości wodospadem w Sudetach. Powrót do ośrodka, obiadokolacja.

Dzień 3
Śniadanie. Zwiedzanie Kopalni Złota w Złotym Stoku – spacer podziemną trasą turystyczną do Sztolni Gertruda, spotkanie z Gnomem, obejrzenie jedynego  w Polsce podziemnego wodospadu, przejazd podziemną kolejką, zwiedzanie muzeum minerałów. Pobyt w Średniowiecznym Parku Techniki  – koła młyńskie, kierat, podziemny tunel, labirynt strachu, obiad. Powrót ok. godz. 20:00.

Dokładną cenę wycieczki ustalamy po wysłaniu przez Państwa zapytania, w którym prosimy o podanie wielkości grupy, wieku uczestników, terminu wycieczi oraz miejsca wyjazdu.

Formularz rezerwacji
*Dane wpisane w formularzu kontaktowym będą przetwarzane w celu udzielenia odpowiedzi na przesłane zapytanie. Więcej informacji w Polityka Prywatności.

Ubezpieczenia i partnerzy
linia
linia
linia
linia