Wycieczki zagraniczne

Wycieczki zagraniczne

lupa Wyszukiwarka
Włochy - Rzym - Florencja

Włochy - Rzym - Florencja

Ilość dni: 7

Program:

Dzień 1
Wyjazd z Polski około południa. Przejazd przez Czechy i Austrię do Włoch.

Dzień 2
Rano przyjazd do Wenecji. Zobaczymy Plac św. Marka – serce i centrum miasta, Bazylikę św. Marka, Pałac Dożów, most Rialto i most Westchnień. Rejs statkiem po Canale Grande, głównej arterii wodnej miasta. Czas na zakupy i spacer wzdłuż niezliczonej ilości kanałów. Przejazd na nocleg w okolicach Rimini na Riwierze Adriatyckiej, zakwaterowanie i obiadokolacja.

Dzień 3
Śniadanie, wizyta w średniowiecznym Asyżu, rozsławionym przez św. Franciszka, założyciela słynnego zakonu. Spacer po mieście: Bazylika św. Franciszka, Bazylika św. Klary, główny plac miasta – Piazza del Comune. Przejazd do hotelu pod Rzymem, obiadokolacja.

Dzień 4
Śniadanie, przejazd do Rzymu. Zwiedzanie historycznego centrum Wiecznego Miasta z najpiękniejszymi placami i fontannami: Piazza Navona, Piazza di Spagna, Fontanna di Trevi, Panteon. Po południu przejazd na Monte Cassino, miejsce bohaterskich walk polskich żołnierzy w czasie II Wojny Światowej. Powrót do hotelu, obiadokolacja.

Dzień 5
Śniadanie, przejazd do Watykanu. W Stolicy Apostolskiej zobaczymy Bazylikę św. Piotra i grób papieża Jana Pawła II. W drugiej części dnia spacer przez Rzym starożytny: Forum Romanum, Koloseum i Kapitol (z zewnątrz). Powrót do hotelu, obiadokolacja i nocleg.

Dzień 6
Śniadanie, przejazd do Florencji. Zwiedzanie Kościoła św. Krzyża z grobowcami Michała Anioła, Galileusza, Machiavellego, Piazza della Signoria czy słynny Ponte Vecchio (Most Złotników). Czas wolny przy targowisku San Lorenzo. Późnym wieczorem wyjazd w podróż powrotną do Polski.

Dzień 7
Przyjazd do Polski w godzinach popołudniowych.

Cena uzależniona od liczby uczestników:

Grupa 40 - 45 osób
+4 bezpłatnie
35 - 39 osób
+3 bezpłatnie
30 - 34 osób
+3 bezpłatnie
25 - 29 osób
+2 bezpłatnie
Cena 1525 zł 1595 zł 1735 zł 1910 zł

Cena zawiera:

-przejazd autokarem z klimatyzacją i DVD
-noclegi w hotelu, pokoje 2-4 osobowe w łazienkami
-wyżywienie (4 x śniadanie, 4 x obiadokolacja)
-opiekę pilota
-ubezpieczenie NNW na sumę 10000 zł oraz KL na sumę 10000 euro

Podana cena dotyczy grup wyjeżdżających z Poznania. Dla wycieczek z innych regionów przygotowujemy kalkulacje indywidualne. Uczestnicy muszą posiadać paszporty lub dowody osobiste. Cena nie zawiera: biletów wstępu, opłaty wjazdowe do miast, lokalni przewodnicy, opłata klimatyczna: 85 euro/os.

Formularz rezerwacji
*Dane wpisane w formularzu kontaktowym będą przetwarzane w celu udzielenia odpowiedzi na przesłane zapytanie. Więcej informacji w Polityka Prywatności.

Ubezpieczenia i partnerzy
linia
linia
linia
linia