Wycieczki zagraniczne

Wycieczki zagraniczne

lupa Wyszukiwarka
Włochy - Mirabilandia

Włochy - Mirabilandia

Ilość dni: 6

Program:

Dzień 1
Wyjazd z Polski około południa. Przejazd przez Czechy i Austrię do Włoch.

Dzień 2
Przyjazd do Włoch w godzinach porannych. Zwiedzanie Werony – miasta Romea i Julii. Spacer po mieście od rzymskiego amfiteatru “Arena” do Casa Capuleti, gdzie znajduje się balkon Julii, znanej ze słynnego szekspirowskiego dramatu. Przejazd na nocleg w okolicach Rimini na Riwierze Adriatyckiej, zakwaterowanie i obiadokolacja.

Dzień 3
Po śniadaniu zwiedzanie Bolonii, stolicy regionu Emilia-Romania. Miasto znane jest ze swojej specyficznej architektury pełnej arkad i domów z krużgankami. Zobaczymy średniowieczny Ratusz, Piazza del Nettuno, Piazza Maggiore oraz krzywe wieże – Due Torri. Przejazd do Rawenny, spacer po urokliwej miejscowości znanej z kościołów ozdobionych mozaikami. Powrót do hotelu, obiadokolacja.

Dzień 4
Śniadanie, całodzienny pobyt w parku Mirabilandia. Na terenie parku znajdziemy kilka różnych stref tematycznych i około 40 różnych atrakcji m.in.: Ispeed - kolejka rozpędzająca się do 100 km/h w nieco ponad 2 sekundy, wieża swobodnego spadania, rollercoastery, zjeżdżalnie wodne. Powrót do hotelu, obiadokolacja.

Dzień 5
Śniadanie, wykwaterowanie z hotelu i przejazd do Wenecji. W najsłynniejszym na świecie “mieście na wodzie” zobaczymy m.in.: Plac św. Marka – serce i centrum metropolii, Bazylikę św. Marka, Pałac Dożów, most Rialto i most Westchnień. Rejs statkiem po Canale Grande, głównej arterii wodnej miasta. Czas na zakupy i spacery wzdłuż niezliczonej ilości kanałów, przejazd powrotny do Polski.

Dzień 6
Przyjazd do Polski w godzinach popołudniowych.

Uwaga: Kolejność zwiedzania może ulec zmianie.

Dokładną cenę wycieczki ustalamy po wysłaniu przez Państwa zapytania, w którym prosimy o podanie wielkości grupy, wieku uczestników, terminu wycieczi oraz miejsca wyjazdu.

Formularz rezerwacji
*Dane wpisane w formularzu kontaktowym będą przetwarzane w celu udzielenia odpowiedzi na przesłane zapytanie. Więcej informacji w Polityka Prywatności.

Ubezpieczenia i partnerzy
linia
linia
linia
linia