Wycieczki jednodniowe

Wycieczki jednodniowe

lupa Wyszukiwarka
Western City Silverado

Western City Silverado

Ilość dni: 1

Miasto Western Silverado City w Bożejewiczkach k. Żnina zaprasza dzieci na niezapomnianą podróż w czasie do odległej Ameryki. Do czasów gorączki złota, która opanowała mieszkańców, napadów na banki i pojedynków rewolwerowców. Miasteczko położone jest na Pałukach w urokliwym miejscu, z dala od zgiełku miejskiego życia, wśród łąk i kolorowych pól. To doskonałe miejsce do zabawy i wypoczynku, w którym przeżyjesz niezapomniane chwile. W Silverado City zobaczycie miasto rodem z Dzikiego Zachodu, w którym jest fort z wojny secesyjnej, więzienie i biuro Sheriffa, szkołę, domek Dr Quinn, bank, amfiteatr Silverado City, chatę trapera i kowala, największy w Polsce Saloon. Na wszystkich żądnych przygód poszukiwaczy złota czeka Kopalnia Dacota, w której nie tylko wydobędziecie złoto, ale i przetopicie je na prawdziwe sztabki?

Wyjazd o godz. 8:00
Wizyta w Silverado City. Zwiedzimy saloon, biuro szeryfa, wioskę indiańską i kopalnię złota. W westernowy świat przeniosą nas pokazy kaskaderki konnej, napad na bank, pokaz rewolwerowca czy nauka tańca country. Ciekawą atrakcją jest też płukanie złota, rzut lassem i podkową.

Powrót ok. godz. 16:00

Grupa 40 - 45 osób
+4 bezpłatnie
35 - 39 osób
+3 bezpłatnie
30 - 34 osób
+3 bezpłatnie
25 - 29 osób
+2 bezpłatnie
Cena 90 zł 95 zł 105 zł 120 zł

Podane ceny obejmują:

- Przejazd autokarem
- Opiekę pilota, przewodnika
- Ubezpieczenie NNW w Signal Iduna do 10000 zł
- Bilety wstępu

Kalkulacje dotyczą grup z Poznania i najbliższej okolicy.

Dla grup z innych regionów ceny ustalamy indywidualnie. Organizujemy wycieczki dla grup z całej Polski.

Formularz rezerwacji
*Dane wpisane w formularzu kontaktowym będą przetwarzane w celu udzielenia odpowiedzi na przesłane zapytanie. Więcej informacji w Polityka Prywatności.

Ubezpieczenia i partnerzy
linia
linia
linia
linia