Wycieczki trzydniowe

Wycieczki trzydniowe

lupa Wyszukiwarka
Warmia i Mazury

Warmia i Mazury

Ilość dni: 3

Program:

Dzień 1
Wyjazd o godz. 7:00. Spacer po Polach Grunwaldzkich oraz zwiedzanie muzeum Bitwy pod Grunwaldem. Wizyta w Parku Etnograficznym w Olsztynku - zobaczymy m.in. chałupę mazurską, wiatrak „holender”, stanowisko archeologiczne oraz 60 innych obiektów dużej i małej architektury, wyposażonych w narzędzia pracy charakterystyczne dla XIX i XX-wiecznej wsi. Zakwaterowanie, obiadokolacja.

Dzień 2
Śniadanie, Osada Galindów – opowieści o historycznym plemieniu Galindów w niezwykłej scenerii nietypowych budowli jak: pieczary, lochy, uroczyska leśne i labirynty. Wizyta w Parku Dzikich Zwierząt w Kadzidłowie, gdzie spotkamy m.in. dziki, konie polskie, łosie, wilki, rysie, daniele, jelenie, osły, kozy miniaturowe czy bobry. Największą atrakcją są oswojone zwierzęta, które możemy głaskać i karmić. Powrót do ośrodka, obiadokolacja. 

Dzień 3
Po śniadaniu przejazd do Mikołajek, uważanych za polską stolicę żeglarstwa. Spacer po porcie jachtowym, zabytkowe kamieniczki, fontanna Króla Sielaw, obiad. Powrót ok. godz. 21:00.

Istnieje możliwość zorgnizowania rejsu statkiem po jeziorze Śniardwy za dodatkową opłatą.

Dokładną cenę wycieczki ustalamy po wysłaniu przez Państwa zapytania, w którym prosimy o podanie wielkości grupy, wieku uczestników, terminu wycieczi oraz miejsca wyjazdu.

Formularz rezerwacji
*Dane wpisane w formularzu kontaktowym będą przetwarzane w celu udzielenia odpowiedzi na przesłane zapytanie. Więcej informacji w Polityka Prywatności.

Ubezpieczenia i partnerzy
linia
linia
linia
linia