Wycieczki zagraniczne

Wycieczki zagraniczne

lupa Wyszukiwarka
Szwajcaria - Europa Park

Szwajcaria - Europa Park

Ilość dni: 6

Program:

Dzień 1
Wyjazd z Poznania w godzinach wieczornych.

Dzień 2

Całodzienna zabawa w Europa-Park - największym parku rozrywki w Niemczech. Na uczestników czeka mnóstwo atrakcji: rollercoastery Silver Star, Blue Fire, Poseidon, Wodan, kino wielowymiarowe, stacja kosmiczna Euro-Mir, wieża Euro Tower, szwajcarskie bobsleje, liczne przedstawienia, pokazy i wiele innych atrakcji. Zakwaterowanie, obiadokolacja.

Dzień 3
Śniadanie, wykwaterowanie. Przejazd w okolice miejscowość Szafuza, gdzie zobaczymy największy w Europie wodospad Rheinfall, zwany "Europejską Niagarą". Zwiedzanie fabryki Maison Cailler, produkującą tradycyjną szwajcarską czekoladę. Zakwaterowanie, obiadokolacja.

Dzień 4
Po śniadaniu przejazd do Genewy, miasta w którym swoją siedzibę ma wiele międzynarodowych organizacji , takich jak ONZ czy Światowa Organizacja Zdrowia. Zwiedzimy Stare Miasto, gotycką katedrę Saint Pierre, pomnik Reformacji, promenadę des Bastions, zegar kwiatowy w parku Jardin Anglais, największą fontannę na świecie d’Eau. Wizyta w dzielnicy międzynarodowych organizacji. Przejazd do Lozanny – zwiedzanie katedry uważanej za najpiękniejszy kościół gotycki w Szwajcarii. Powrót do hotelu, obiadokolacja.

Dzień 5
Po śniadaniu przejazd do Berna. Zwiedzanie stolicy Szwajcarii, której średniowieczne śródmieście wpisane jest na listę UNESCO. Zobaczymy Starówkę, renesansowy ratusz, późnogotycką katedrę z najwyższą wieżą neogotycką w kraju, dom Alberta Einsteina (z zewnątrz), symbol miasta – fontanny niedźwiedzie, Parlament. Wyjazd w podróż powrotną do Polski. 

Dzień 6
Powrót w godzinach porannych.

Cena uzależniona od liczby uczestników:

Grupa 40 - 45 osób
+4 bezpłatnie
35 - 39 osób
+3 bezpłatnie
30 - 34 osób
+3 bezpłatnie
25 - 29 osób
+2 bezpłatnie
Cena 1355 zł 1428 zł 1545 zł 1680 zł

Cena zawiera:

-przejazd autokarem z klimatyzacją i DVD
-noclegi w hotelu, pokoje 2-4 osobowe w łazienkami
-wyżywienie (3 x śniadanie, 3 x obiadokolacja)
-opiekę pilota
-ubezpieczenie NNW na sumę 10000 zł oraz KL na sumę 10000 euro

Podana cena dotyczy grup wyjeżdżających z Poznania. Dla wycieczek z innych regionów przygotowujemy kalkulacje indywidualne. Uczestnicy muszą posiadać paszporty lub dowody osobiste.

Cena nie zawiera: biletów wstępu 55 euro/os. 

Formularz rezerwacji
*Dane wpisane w formularzu kontaktowym będą przetwarzane w celu udzielenia odpowiedzi na przesłane zapytanie. Więcej informacji w Polityka Prywatności.

Ubezpieczenia i partnerzy
linia
linia
linia
linia