Wycieczki zagraniczne

Wycieczki zagraniczne

lupa Wyszukiwarka
Praga - Drezno - Miśnia

Praga - Drezno - Miśnia

Ilość dni: 3

Program:

Dzień 1
Wyjazd o godz. 6:00. Zwiedzanie słynnej manufaktury porcelany w Miśni, której tradycje sięgają początków XVIII wieku. Pokaz produkcji i zdobienia porcelany. Spacer po malowniczej miśnieńskiej Starówce. Przejazd do Moritzburga, gdzie zobaczymy barokowy pałac na wodzie. Spacer po parku otaczającym pięknie położoną rezydencję dynastii Wettinów. Zakwaterowanie, obiadokolacja.

Dzień 2
Śniadanie, zwiedzanie Pragi: Hradczany, Zamek Praski (z zewnątrz), Katedra św. Wita, odpoczynek w Ogrodach Wallensteina, Most Karola, Rynek Staromiejski, czas do dyspozycji grupy na Placu Wacława. Powrót do hotelu, obiadokolacja.

Dzień 3
Śniadanie, przejazd do Drezna. Zwiedzanie stolicy Saksonii, uważanej za jedno z najpiękniejszych barokowych miast Europy: interaktywne Muzeum Higieny, kompleks pałacowy Zwinger (Galeria Malarstwa Starych Mistrzów, Gabinet Porcelany), Plac Teatralny z Operą Sempera, Tarasy Brühla, Frauenkirche, czas do dyspozycji grupy na Starym Mieście. Powrót w godzinach wieczornych.

Cena uzależniona od liczby uczestników:

Grupa 40 - 45 osób
+4 bezpłatnie
35 - 39 osób
+3 bezpłatnie
30 - 34 osób
+3 bezpłatnie
25 - 29 osób
+2 bezpłatnie
Cena 565 zł 595 zł 645 zł 695 zł

Podane ceny obejmują:

- Przejazd autokarem
- Noclegi w hotelu turystycznym w pokojach z łazienkami
- Wyżywienie (2 x śniadanie, 2 x obiadokolacja)
- Opiekę pilota, przewodnika
- Ubezpieczenie NNW w Signal Iduna do 10000 zł, KL do 10000 euro


Ceny nie zawierają biletów wstępu. Dla młodzieży do 16 lat wstępy płatne 6 euro/os. Powyżej 16 lat wstępy płatne 18 euro/os.

Kalkulacje dotyczą grup z Poznania i najbliższej okolicy.

Dla grup z innych regionów ceny ustalamy indywidualnie.

Formularz rezerwacji
*Dane wpisane w formularzu kontaktowym będą przetwarzane w celu udzielenia odpowiedzi na przesłane zapytanie. Więcej informacji w Polityka Prywatności.

Ubezpieczenia i partnerzy
linia
linia
linia
linia