Wycieczki trzydniowe

Wycieczki trzydniowe

lupa Wyszukiwarka
Pogorzelica - zajęcia survivalowe

Pogorzelica - zajęcia survivalowe

Ilość dni: 3

Program:

Dzień 1
Wyjazd o godz. 7:00. Zwiedzanie Kamienia Pomorskiego – Muzeum Kamieni, taras widokowy z piękną panoramą Zalewu Kamińskiego, katedra. Spacer do ruin gotyckiego kościoła w Trzęsaczu. Zakwaterowanie, obiadokolacja. Spacer nad morze, wieczorem dyskoteka.

Dzień 2
Po śniadaniu zajęcia survivalowe „Militarna Przygoda”- m.in.: sprawnościowy tor przeszkód, „małpi gaj”, ścianka wspinaczkowa, żyroskop, poszukiwanie skarbów przy pomocy elektronicznych wykrywaczy metalu, jazda na koniu lub kucyku, rzut toporem i oszczepem. Powrót do ośrodka, obiad. Po południu odpoczynek i rekreacja na plaży, wieczorem ognisko z pieczeniem kiełbasek.

Dzień 3
Śniadanie. Zabawa w Parku Linowym Gibon w Rewalu – przejście dwóch tras pod opieką doświadczonych instruktorów. Park oferuje bogatą różnorodność przeszkód np. przejażdżka gokartem, rowerem po linie, skok z 11 metrów. Obiad w drodze powrotnej. Zakończenie wycieczki ok. godz. 20:00.

Dokładną cenę wycieczki ustalamy po wysłaniu przez Państwa zapytania, w którym prosimy o podanie wielkości grupy, wieku uczestników, terminu wycieczi oraz miejsca wyjazdu.

Formularz rezerwacji
*Dane wpisane w formularzu kontaktowym będą przetwarzane w celu udzielenia odpowiedzi na przesłane zapytanie. Więcej informacji w Polityka Prywatności.

Ubezpieczenia i partnerzy
linia
linia
linia
linia