Wycieczki czterodniowe

Wycieczki czterodniowe

lupa Wyszukiwarka
Pieniny - 4 dni

Pieniny - 4 dni

Ilość dni: 4

Program:

Dzień 1
Wyjazd o godz. 6:00. Zwiedzanie modrzewiowego kościółka z XV w. w Dębnie Podhalańskim oraz średniowiecznego Zamku Dunajec w Niedzicy, spacer nad zaporę Czorsztyńską. Zakwaterowanie, obiadokolacja.

Dzień 2
Po śniadaniu wycieczka na Trzy Korony, najbardziej charakterystyczny szczyt w Pieninach z piękną panoramą na dolinę Dunajca, Beskid Sądecki, Gorce i Tatry. Powrót do ośrodka, obiadokolacja. Wieczorem ognisko z pieczeniem kiełbasek.

Dzień 3
Śniadanie, zwiedzanie Wąwozu Homole – przejście pomiędzy skalnymi, pionowymi ścianami, podziwianie krajobrazu Małych Pienin oraz Beskidu, odpoczynek w bacówce. Spacer po uzdrowisku w Szczawnicy, wizyta w pijalni wód mineralnych. Obiadokolacja, wieczorem dyskoteka.

Dzień 4
Śniadanie, spływ tratwami przełomem Dunajca. Trasa spływu wiedzie najbardziej malowniczymi terenami Pienińskiego Parku Narodowego. Rzeka tworzy na tym odcinku wiele zakoli, a ściany skalne osiągają ok. 300 m., obiad. Powrót ok. godz. 22:00.

Dokładną cenę wycieczki ustalamy po wysłaniu przez Państwa zapytania, w którym prosimy o podanie wielkości grupy, wieku uczestników, terminu wycieczi oraz miejsca wyjazdu.

Formularz rezerwacji
*Dane wpisane w formularzu kontaktowym będą przetwarzane w celu udzielenia odpowiedzi na przesłane zapytanie. Więcej informacji w Polityka Prywatności.

Ubezpieczenia i partnerzy
linia
linia
linia
linia