Wycieczki jednodniowe

Wycieczki jednodniowe

lupa Wyszukiwarka
Międzyrzecki Rejon Umocniony

Międzyrzecki Rejon Umocniony

Ilość dni: 1

Międzyrzecki Rejon Umocniony to największa atrakcja Ziemi Lubuskiej, jeden z najciekawszych i największych obiektów architektury militarnej XX w. Położony jest w łuku Odry i Warty oraz rozciąga na odcinku ok. 100 km. Najważniejszym elementem fortyfikacji jest system podziemnych tuneli wybudowanych w okolicach Międzyrzecza, o łącznej długości przekraczającej 30 km. Podziemia stanowią element Muzeum Fortyfikacji i Nietoperzy w Pniewie, przy którym zorganizowana jest całoroczna trasa turystyczna.


Wyjazd o godz 8:00
Zwiedzanie jednego z największych w Europie systemów fortyfikacji, wybudowanych przez Niemców w latach 30 XX wieku. Spacer podziemną trasą turystyczną, prezentującą najciekawszą cześć linii umocnień -  potężne bunkry, kanały i śluzy. Uczestnicy powinni posiadać latarki i ciepłą odzież. Na zakończenie ognisko (kiełbaski do ogniska we własnym zakresie).

Powrót ok. godz. 16:00

Cena wycieczki uzależniona jest od liczby uczestników i miejsca wyjazdu.

Formularz rezerwacji
*Dane wpisane w formularzu kontaktowym będą przetwarzane w celu udzielenia odpowiedzi na przesłane zapytanie. Więcej informacji w Polityka Prywatności.

Ubezpieczenia i partnerzy
linia
linia
linia
linia