Wycieczki jednodniowe

Wycieczki jednodniowe

lupa Wyszukiwarka
Międzyrzecki Rejon Umocniony

Międzyrzecki Rejon Umocniony

Ilość dni: 1

Międzyrzecki Rejon Umocniony to największa atrakcja Ziemi Lubuskiej, jeden z najciekawszych i największych obiektów architektury militarnej XX w. Położony jest w łuku Odry i Warty oraz rozciąga na odcinku ok. 100 km. Najważniejszym elementem fortyfikacji jest system podziemnych tuneli wybudowanych w okolicach Międzyrzecza, o łącznej długości przekraczającej 30 km. Podziemia stanowią element Muzeum Fortyfikacji i Nietoperzy w Pniewie, przy którym zorganizowana jest całoroczna trasa turystyczna.


Wyjazd o godz 8:00
Zwiedzanie jednego z największych w Europie systemów fortyfikacji, wybudowanych przez Niemców w latach 30 XX wieku. Spacer podziemną trasą turystyczną, prezentującą najciekawszą cześć linii umocnień -  potężne bunkry, kanały i śluzy. Uczestnicy powinni posiadać latarki i ciepłą odzież. Na zakończenie ognisko (kiełbaski do ogniska we własnym zakresie).

Powrót ok. godz. 16:00

Grupa 40 - 45 osób
+4 bezpłatnie
35 - 39 osób
+3 bezpłatnie
30 - 34 osób
+3 bezpłatnie
25 - 29 osób
+2 bezpłatnie
Cena 100 zł 110 zł 120 zł 135 zł

Podane ceny obejmują:
- Przejazd autokarem
- Opiekę pilota, przewodnika
- Ubezpieczenie NNW w Signal Iduna do 10000 zł
- Bilety wstępu

Kalkulacje dotyczą grup z Poznania i najbliższej okolicy.
Dla grup z innych regionów ceny ustalamy indywidualnie.

Formularz rezerwacji
*Dane wpisane w formularzu kontaktowym będą przetwarzane w celu udzielenia odpowiedzi na przesłane zapytanie. Więcej informacji w Polityka Prywatności.

Ubezpieczenia i partnerzy
linia
linia
linia
linia