Wycieczki czterodniowe

Wycieczki czterodniowe

lupa Wyszukiwarka
Kraków - Zakopane - Słowacja

Kraków - Zakopane - Słowacja

Ilość dni: 4

W końcu XIX wieku Zakopane zyskało miano letniej stolicy Polski. Gdyby nie Tatry, nie byłoby tutaj turystów, a bez nich Zakopane pozostałoby małą wioską położoną u stóp Giewontu. Dzięki turystom przetrwał też żywy folklor góralski. Tatry to najwyższe góry w Polsce z najwyższym szczytem - Rysami (2499 m n.p.m.).

Program:

Dzień 1
Wyjazd o godz. 6:00, zwiedzanie Krakowa Drogą Królewską - Rynek Główny, ul. Franciszkańska, Pałac Biskupów Karkowskich, Wzgórze Wawelskie - dziedziniec zamku, katedra z Dzwonem Zygmunta. Zakwaterowanie, obiadokolacja.

Dzień 2
Śniadanie, wycieczka do Morskiego Oka. Popołudniu zwiedzanie Zakopanego, spacer po Krupówkach. Obiadokolacja, wieczorem ognisko z pieczeniem kiełbasek.

Dzień 3
Śniadanie, wycieczka na Słowację. Zwiedzanie Jaskini Bielskiej – jedynej udostępnionej do zwiedzania jaskini w Tatrach Wysokich i trzeciej największej jaskini na Słowacji. Spacer w koronach drzew w Dolinie Bachledzkiej. Specjalnie przygotowana trasa o długości ponad 600 m prowadzi przez pełen niespodzianek i ciekawostek las, pokazując zwiedzającym wyjątkowość natury. Powrót do ośrodka, obiadokolacja, wieczorem dyskoteka.

Dzień 4
Śniadanie, spacer po Krupówkach. Wjazd kolejką linowo - terenową na Gubałówkę, skąd rozciąga się wspaniała panorama Tatr i Zakopanego. Przejście na Butorowy Wierch - zjazd wyciągiem krzesełkowym. Obiad w drodze powrotnej. Powrót w godzinach wieczornych.

Cena uzależniona od liczby uczestników:

Grupa 40 - 45 osób
+4 bezpłatnie
35 - 39 osób
+3 bezpłatnie
30 - 34 osób
+3 bezpłatnie
25 - 29 osób
+2 bezpłatnie
Cena 585 zł 620 zł 670 zł 735 zł

Podane ceny obejmują:

- Przejazd autokarem
- Noclegi w pensjonacie góralskim w pokojach z łazienkami
- Wyżywienie (3 x śniadanie, 3 x obiadokolacja, ognisko z kiełbaskami, obiad w dniu powrotu)
- Opiekę pilota, przewodnika
- Ubezpieczenie NNW w Signal Iduna do 5000 zł
- Bilety wstępu


Cena nie zawiera: biletów wstępu na Słowacji 15 euro/os.

Kalkulacje dotyczą grup z Poznania i najbliższej okolicy.

Dla grup z innych regionów ceny ustalamy indywidualnie.

Formularz rezerwacji
*Dane wpisane w formularzu kontaktowym będą przetwarzane w celu udzielenia odpowiedzi na przesłane zapytanie. Więcej informacji w Polityka Prywatności.

Ubezpieczenia i partnerzy
linia
linia
linia
linia