Wycieczki trzydniowe

Wycieczki trzydniowe

lupa Wyszukiwarka
Kraków - Wieliczka - Ojców

Kraków - Wieliczka - Ojców

Ilość dni: 3

Program:

Dzień 1
Wyjazd o godz. 6:00, wizyta w Kopalni Soli Wieliczka - przejście podziemną trasą turystyczną przez olbrzymie wyrobiska, chodniki i komory z rzeźbami i płaskorzeźbami solnymi. Zakwaterowanie, obiadokolacja.

Dzień 2
Śniadanie, zwiedzanie Krakowa Drogą Królewską - Wzgórze Wawelskie, dziedziniec zamku, katedra z Dzwonem Zygmunta, ul. Franciszkańska, Pałac Biskupów Karkowskich, Rynek z sukiennicami, kościół Mariacki. Spacer po Kazimierzu - dzielnicy żydowskiej. Powrót do hotelu, obiadokolacja.

Dzień 3
Śniadanie, Ojcowski Park Narodowy - spacer Doliną Prądnika, zwiedzanie Jaskini Ciemnej,  zamek w Pieskowej Skale (dziedziniec i punkt widokowy), Maczuga Herkulesa, obiad. Powrót ok. godz. 21:00. 

Dokładną cenę wycieczki ustalamy po wysłaniu przez Państwa zapytania, w którym prosimy o podanie wielkości grupy, wieku uczestników, terminu wycieczi oraz miejsca wyjazdu.

Formularz rezerwacji
*Dane wpisane w formularzu kontaktowym będą przetwarzane w celu udzielenia odpowiedzi na przesłane zapytanie. Więcej informacji w Polityka Prywatności.

Ubezpieczenia i partnerzy
linia
linia
linia
linia