Wycieczki trzydniowe

Wycieczki trzydniowe

lupa Wyszukiwarka
Kraków - Wieliczka - Energylandia

Kraków - Wieliczka - Energylandia

Ilość dni: 3

Program:

Dzień 1
Wyjazd o godz. 6:00. Wizyta w Kopalni Soli Wieliczka - przejście podziemną trasą turystyczną przez olbrzymie wyrobiska, chodniki i komory z rzeźbami i płaskorzeźbami solnymi. Zakwaterowanie, obiadokolacja. 

Dzień 2
Śniadanie, zwiedzanie Krakowa Drogą Królewską - Wzgórze Wawelskie, dziedziniec zamku, katedra z Dzwonem Zygmunta, ul. Franciszkańska, Pałac Biskupów Karkowskich, Rynek z sukiennicami, kościół Mariacki. Spacer po Kazimierzu - dzielnicy żydowskiej. Powrót do hotelu, obiadokolacja. 

Dzień 3
Śniadanie, ENERGYLANDIA - całodzienna zabawa w najnowocześniejszym i największym parku rozrywki w Polsce. Na uczestników czeka mnóstwo atrakcji: rollercoastery Hyperion, Formuła, Speed Water Coaster, Apocalipto, wodne zjeżdżalnie, wioski tematyczne, kino 7D, urządzenia interaktywne. Każdy uczeń otrzymuje frytki i napój. Powrót ok. godz. 23:00.

Dokładną cenę wycieczki ustalamy po wysłaniu przez Państwa zapytania, w którym prosimy o podanie wielkości grupy, wieku uczestników, terminu wycieczi oraz miejsca wyjazdu.

Formularz rezerwacji
*Dane wpisane w formularzu kontaktowym będą przetwarzane w celu udzielenia odpowiedzi na przesłane zapytanie. Więcej informacji w Polityka Prywatności.

Ubezpieczenia i partnerzy
linia
linia
linia
linia