Wycieczki trzydniowe

Wycieczki trzydniowe

lupa Wyszukiwarka
Kotlina Kłodzka - Góry Stołowe

Kotlina Kłodzka - Góry Stołowe

Ilość dni: 3

Program:

Dzień 1
Wyjazd o godz. 7:00, zwiedzanie Kłodzka – kamienny most gotycki uważany za kopię słynnego Mostu Karola w Pradze, Starówka, Twierdza Kłodzka z korytarzami minerskimi pod powierzchnią ziemi. Z bastionów górujących nad Kłodzkiem zobaczymy piękną panoramę miasta i gór otaczających Ziemię Kłodzką. Spacer po uzdrowisku w Polanicy Zdroju. Zakwaterowanie, obiadokolacja.

Dzień 2
Po śniadaniu przejazd do Dusznik, gdzie zwiedzimy Muzeum Papiernictwa i weźmiemy udział w pokazie czerpania papieru. Wejście na Szczeliniec Wielki (1019 m n.p.m.) - najwyższy szczyt Gór Stołowych. Po południu zwiedzanie parku zdrojowego i zabytkowej pijalni wód mineralnych w Kudowie. Powrót do ośrodka, obiadokolacja.

Dzień 3
Śniadanie, zwiedzanie podziemnej trasy turystycznej dawnej Kopalni Węgla w Nowej Rudzie. Dowiemy się jak wygląda praca górnika pod ziemią, przekonamy się, jak niebezpieczna była to praca. Wielką frajdą będzie przejażdżka jedyną w Polsce podziemną kolejką, która służyła kiedyś do transportu górników i wydobywanego przez nich węgla, obiad. Powrót ok. godz. 20:00.

Dokładną cenę wycieczki ustalamy po wysłaniu przez Państwa zapytania, w którym prosimy o podanie wielkości grupy, wieku uczestników, terminu wycieczi oraz miejsca wyjazdu.

Formularz rezerwacji
*Dane wpisane w formularzu kontaktowym będą przetwarzane w celu udzielenia odpowiedzi na przesłane zapytanie. Więcej informacji w Polityka Prywatności.

Ubezpieczenia i partnerzy
linia
linia
linia
linia