Wycieczki wielodniowe w Polsce

Wycieczki wielodniowe w Polsce

lupa Wyszukiwarka
Kotlina Kłodzka  - Dolni Morava

Kotlina Kłodzka - Dolni Morava

Ilość dni: 4

Kotlina Kłodzka

 

Dzień 1
Wyjazd o godz 8:00
Zwiedzanie Jaskini Niedźwiedziej - najdłuższej w całych Sudetach i jednej z najpiękniejszych polskich jaskiń. Przejście niezwykle atrakcyjną trasą turystyczną z niepowtarzalną i dobrze zachowaną szatą naciekowa oraz dużą ilością kości zwierząt epoki lodowcowej.
Przejazd do hotelu, zakwaterowanie, obiadokolacja.

Dzień 2
Śniadanie
Wejście na Szczeliniec Wielki (1019 m n.p.m.) - najwyższy szczyt Gór Stołowych. Podziwianie niezwykłych form skalnych i pięknej panoramy Kotliny Kłodzkiej. Zwiedzanie Kaplicy Czaszek w Czermnej, w której zgromadzono ok. 3 tysięce ludzkich czaszek ofiar wojny i zarazy. Spacer po uzdrowisku w Kudowie Zdroju, wizyta w zabytkowej pijalni wód mineralnych, czas wolny.
Powrót do hotelu, obiadokolacja. Wieczorem zabawa taneczna.

Dzień 3 
Śniadanie
Wycieczka do czeskiej miejscowości Dolni Morava – wjazd kolejką krzesełkową i niezwykły spacer „Ścieżką w Obłokach”. Z platformy widokowej będziemy podziwiać piękne widoki Masywu Śnieżnika i doliny rzeki Morawy. Spacer po uzdrowisku w Lądku Zdroju, czas wolny.
Powrót do hotelu, obiadokolacja.

Dzień 4
Śniadanie
Zwiedzanie Kłodzka – kamienny most gotycki uważany za kopię słynnego Mostu Karola w Pradze, Starówka, Twierdza Kłodzka z korytarzami minerskimi pod powierzchnią ziemi. Z bastionów górujących nad Kłodzkiem zobaczymy piękną panoramę miasta i gór otaczających Ziemię Kłodzką. Czas wolny, posiłek we własnym zakresie.
Powrót w godzinach wieczornych.

Uwaga: Kolejność zwiedzania może ulec zmianie.

Cena wycieczki ustalana jest indywidualnie w zależności od wielkości grupy i miejsca wyjazdu.

Formularz rezerwacji
*Dane wpisane w formularzu kontaktowym będą przetwarzane w celu udzielenia odpowiedzi na przesłane zapytanie. Więcej informacji w Polityka Prywatności.

Ubezpieczenia i partnerzy
linia
linia
linia
linia