Wycieczki czterodniowe

Wycieczki czterodniowe

lupa Wyszukiwarka
Kotlina Kłodzka

Kotlina Kłodzka

Ilość dni: 4

Program:

Dzień 1
Wyjazd o godz. 7:00, zwiedzanie Kłodzka – kamienny most gotycki uważany za kopię słynnego Mostu Karola w Pradze, Starówka, Twierdza Kłodzka z korytarzami minerskimi pod powierzchnią ziemi. Z bastionów górujących nad Kłodzkiem zobaczymy piękną panoramę miasta i gór otaczających Ziemię Kłodzką. Spacer po uzdrowisku w Polanicy Zdroju. Zakwaterowanie, obiadokolacja.

Dzień 2
Po śniadaniu przejazd do Dusznik, gdzie zwiedzimy Muzeum Papiernictwa i weźmiemy udział w pokazie czerpania papieru. Wejście na Szczeliniec Wielki (1019 m n.p.m.) - najwyższy szczyt Gór Stołowych. Po południu zwiedzanie parku zdrojowego i zabytkowej pijalni wód mineralnych w Kudowie. Powrót do ośrodka, obiadokolacja. Wieczorem ognisko z pieczeniem kiełbasek.

Dzień 3
Śniadanie, wycieczka do Skalnego Miasta Adrspach w Czechach – spacer wśród niezwykłych form skalnych oraz rejs łodzią po jeziorku. Powrót do ośrodka, obiadokolacja, wieczorem dyskoteka.

Dzień 4
Śniadanie, zwiedzanie Kopalni Złota w Złotym Stoku – spacer podziemną trasą turystyczną do Sztolni Gertruda, spotkanie z Gnomem, obejrzenie jedynego  w Polsce podziemnego wodospadu, przejazd podziemną kolejką, zwiedzanie muzeum minerałów, obiad. Powrót ok. godz. 20:00.

Cena uzależniona od liczby uczestników:

Grupa 40 - 45 osób
+4 bezpłatnie
35 - 39 osób
+3 bezpłatnie
30 - 34 osób
+3 bezpłatnie
25 - 29 osób
+2 bezpłatnie
Cena 575 zł 600 zł 640 zł 690 zł

Podane ceny  zawierają:

- transport autokarem
- noclegi w pensjonacie w pokojach 3-5 os. z łazienkami
- opiekę pilota oraz przewodników lokalnych
- wyżywienie (3 x śniadanie, 3 obiadokolacja, obiad w dniu powrotu)
- ubezpieczenie NNW na sumę 10000 zł w Signal Iduna
- bilety wstępu


Ceny dotyczyą grup wyjeżdżających z Poznania i najbliższej okolicy.

Dla wycieczek z innych regionów przygotowujemy kalkulacje indywidualne.

Formularz rezerwacji
*Dane wpisane w formularzu kontaktowym będą przetwarzane w celu udzielenia odpowiedzi na przesłane zapytanie. Więcej informacji w Polityka Prywatności.

Ubezpieczenia i partnerzy
linia
linia
linia
linia