Wycieczki dla nauczycieli

Wycieczki dla nauczycieli

lupa Wyszukiwarka
Kopenhaga

Kopenhaga

Ilość dni: 3

Program:

Dzień 1
Wyjazd o godz. 15, przejazd do Świnoujścia. Zaokrętowanie na prom o godz. 21:00. Wyjście promu ze Świnoujścia o 22:30, kolacja, dyskoteka (nocleg w kabinach 4 osobowych).

Dzień 2
Godz. 6:15 – przypłynięcie promu do Ystad. Godz. 7:00 – śniadanie w restauracji na promie. Zwiedzanie Ystad - spacer wąskimi uliczkami Starego Miasta. Przejazd do Lund - miasta uniwersyteckiego, gdzie zwiedzimy okazałą romańską katedrę, zobaczymy też budynek biblioteki i uniwersytetu. Malmö – spacer po Starym Mieście, Stortorget, Ratusz, Tuning Torso Huset – wieżowiec o bardzo ciekawej konstrukcji, najwyższy w Szwecji. Przejazd nad cieśniną Sund 16 kilometrowym mostem Oresund, łączącym stolicę Danii  ze szwedzkim Malmö. Rejs kanałami Kopenhagi, zwiedzanie Browaru Carlsberga z degustacją piwa. Zakwaterowanie w hotelu, obiadokolacja.

Dzień 3
Śniadanie, zwiedzanie Kopenhagi: pomnik Małej Syrenki, będący od dziesięcioleci symbolem miasta, fontanna Gefion, Pałac Królewski Amalienborg – zimowa siedziba rodziny królewskiej, kościół Marmurowy. Wizyta w najstarszej części miasta  Porcie  Nyhavn, gdzie zobaczymy XVII i XVIII wieczne kolorowe domy kupieckie, Christiansborg, Katedra, Plac Ratuszowy, czas do dyspozycji grupy na Deptaku Stroget. Przejazd do Gedser. O godz. 15:30 wyjście promu. O godzinie 17:30 wyokrętowanie z promu w niemieckim Rostocku. Przejazd do Poznania. Powrót około północy.

Cena uzależniona od liczby uczestników:

Grupa 40 - 45 osób
+4 bezpłatnie
35 - 39 osób
+3 bezpłatnie
30 - 34 osób
+3 bezpłatnie
25 - 29 osób
+2 bezpłatnie
Cena 895 zł 925 zł 980 zł 1060 zł

Cena zawiera:

-przejazd autokarem z klimatyzacją i DVD
-1 nocleg w kajutach 4 osobowych, 1 nocleg w hotelu, pokoje 2-4 osobowe w łazienkami
-wyżywienie (śniadanie, obiadokolacja)
-opiekę pilota-przewodnika 
-ubezpieczenie NNW na sumę 10000 zł oraz KL na sumę 10000 euro

Podana cena dotyczy grup wyjeżdżających z Poznania. Dla wycieczek z innych regionów przygotowujemy kalkulacje indywidualne. Uczestnicy muszą posiadać paszporty lub dowody osobiste.

Cena nie zawiera: biletów wstępu 25 euro/os. 

Formularz rezerwacji
*Dane wpisane w formularzu kontaktowym będą przetwarzane w celu udzielenia odpowiedzi na przesłane zapytanie. Więcej informacji w Polityka Prywatności.

Ubezpieczenia i partnerzy
linia
linia
linia
linia