Wycieczki trzydniowe

Wycieczki trzydniowe

lupa Wyszukiwarka
Kołobrzeg - Międzyzdroje - Niechorze

Kołobrzeg - Międzyzdroje - Niechorze

Ilość dni: 3

Program:

Dzień 1
Wyjazd o godz 7:00. Spacer po Kołobrzegu – Starówka, Ratusz Miejski, katedra, port, promenada, molo, pomnik zaślubin z morzem. Zakwaterowanie, obiad. Rekreacja na terenie ośrodka, spacer nad morze. Wieczorem ognisko z pieczeniem kiełbasek.

Dzień 2
Po śniadaniu wycieczka do Wolińskiego Parku Narodowego. Spacer na najwyższy klif nad polskim morzem – Wzgórze Gosań. Zwiedzanie Muzeum Przyrodniczego WPN. Wejście na punkt widokowy Zielonka, z którego widać zarówno Morze Bałtyckie, jak i rozlewiska wstecznej Delty Świny oraz Zalew Szczeciński. Odpoczynek nad Jeziorem Turkusowym. Międzyzdroje – promenada, aleja gwiazd, molo, jedyny w Polsce Gabinet Figur Woskowych. Powrót do ośrodka, obiadokolacja, wieczorem dyskoteka.

Dzień 3
Śniadanie, wejście na latarnię morską w Niechorzu, plażowanie, spacer brzegiem morza, obiad. Powrót ok. godz. 20:00.

Dokładną cenę wycieczki ustalamy po wysłaniu przez Państwa zapytania, w którym prosimy o podanie wielkości grupy, wieku uczestników, terminu wycieczi oraz miejsca wyjazdu.

Formularz rezerwacji
*Dane wpisane w formularzu kontaktowym będą przetwarzane w celu udzielenia odpowiedzi na przesłane zapytanie. Więcej informacji w Polityka Prywatności.

Ubezpieczenia i partnerzy
linia
linia
linia
linia