Wycieczki dla nauczycieli

Wycieczki dla nauczycieli

lupa Wyszukiwarka
Kazimierz Dolny - Kozłówka - Nałęczów

Kazimierz Dolny - Kozłówka - Nałęczów

Ilość dni: 3

Program:

Dzień 1
Wyjazd o godz. 14:00, przejazd do Puław. Zakwaterowanie, obiadokolacja. 

Dzień 2
Śniadanie, zwiedzanie rezydencji Zamoyskich w Kozłówce, powstałej na przełomie XIX i XX wieku. Pałac zachował swój autentyczny wystrój z okresu jego świetności w stylu Drugiego Cesarstwa. Cały zespół pałacowy otacza piękny park, a do posiadłości prowadzi wspaniała neobarokowa brama z początku XX wieku. Wizyta w Galerii Sztuki Socrealizmu znajdującej się w zabudowaniach pałacowych, w dawnej powozowni. Przejazd do Nałęczowa, spacer po parku zdrojowym, pijalnia wód mineralnych, barokowy pałac Małachowskich, Chata Żeromskiego. Powrót do hotelu, obiadokolacja, wieczorem dyskoteka.

Dzień 3
Śniadanie, zwiedzanie Kazimierza Dolnego - starówka ze wspaniałymi starymi kamienicami i charakterystyczną studnią, kościół Fary, ruiny zamku, zabytkowe spichlerze, panorama miasta z Góry Trzech Krzyży. Planowany powrót ok. godz. 21:00.

Dokładną cenę wycieczki ustalamy po wysłaniu przez Państwa zapytania, w którym prosimy o podanie wielkości grupy, wieku uczestników, terminu wycieczi oraz miejsca wyjazdu.

Formularz rezerwacji
*Dane wpisane w formularzu kontaktowym będą przetwarzane w celu udzielenia odpowiedzi na przesłane zapytanie. Więcej informacji w Polityka Prywatności.

Ubezpieczenia i partnerzy
linia
linia
linia
linia