Wycieczki trzydniowe

Wycieczki trzydniowe

lupa Wyszukiwarka
Kaszuby - Łeba - Sea Park

Kaszuby - Łeba - Sea Park

Ilość dni: 3

Słowiński Park Narodowy jest jednym z 23 parków narodowych w Polsce i jednym z 2 parków nadmorskich. Został on utworzony dla zachowania w niezmienionym pięknie systemu jezior przymorskich, bagien, torfowisk, łąk, nadmorskich borów, i lasów, a przede wszystkim wydmowego pasa mierzei z unikatowymi w Europie wydmami ruchomymi.

Program:

Dzień 1
Wyjazd o godz. 7:00, zwiedzanie Centrum Edukacji i Promocji Regionu w Szymbarku – zobaczymy m.in. "Dom na głowie", Dom Sybiraka, najdłuższą deskę świata, największy fortepian świata, bunkier Gryfa Pomorskiego. Zakwaterowanie, obiadokolacja. Wieczorem spacer nad morze.


Dzień 2
Po śniadaniu wycieczka do Słowińskiego Parku Narodowego. Przejazd meleksami z Rąbki do Wyrzutni Rakiet, spacer po ruchomych wydmach, powrót brzegiem morza (za dodatkową opłatą możliwość rejsu statkiem po jeziorze Łebsko). Spacer po Łebie - Aleja Prezydentów, domy rybackie, port. Powrót do ośrodka, obiadokolacja. Popołudniu rekreacja na terenie ośrodka.


Dzień 3
Śniadanie, pobyt w Sea Parku w Sarbsku – zobaczymy pokaz karmienia fok, trening kotików, Oceanarium 3D, Muzeum Marynistyczne, Wrak na wspak, czyli statek do góry nogami, park miniatur. Zabawa w parku zręcznościowo – linowym, obiad. Powrót ok. godz. 21:00.

Dokładną cenę wycieczki ustalamy po wysłaniu przez Państwa zapytania, w którym prosimy o podanie wielkości grupy, wieku uczestników, terminu wycieczi oraz miejsca wyjazdu.

Formularz rezerwacji
*Dane wpisane w formularzu kontaktowym będą przetwarzane w celu udzielenia odpowiedzi na przesłane zapytanie. Więcej informacji w Polityka Prywatności.

Ubezpieczenia i partnerzy
linia
linia
linia
linia