Wycieczki trzydniowe

Wycieczki trzydniowe

lupa Wyszukiwarka
Góry Sowie - Skalne Miasto

Góry Sowie - Skalne Miasto

Ilość dni: 3

Program:

Dzień 1
Wyjazd o godz. 7:00, wejście na najwyższy szczyt Gór Sowich - Wielką Sowę (1015 m n.p.m.). Na szczycie znajduje się wieża widokowa, z której roztacza się przepiękna panorama gór. Zwiedzanie Sztolni Walimskich - spacer podziemną trasą turystyczną i obejrzenie bunkrów, systemów obronnych, podziemnych korytarzy, wyrobisk i hal zbudowanych przez hitlerowców. Zakwaterowanie, obiadokolacja.


Dzień 2
Śniadanie, wycieczka do Skalnego Miasta Adrspach w Czechach – spacer wśród niezwykłych form skalnych oraz rejs łodzią po jeziorku. Powrót do ośrodka, obiadokolacja.


Dzień 3

Śniadanie, zwiedzanie malowniczo położonego zamku Grodno w Zagórzu Śląskim. Park Nauki i Techniki ExploraPark - wystawa interaktywnych urządzeń, które zachęcają do aktywności i samodzielnego odkrywania fascynującego świata nauki. Zajęcia edukacyjne - animator przedstawia problemy, objaśnia pojęcia, a uczniowie w atmosferze nauki i zabawy, korzystają z zaproponowanych na wystawie eksponatów, obiad. Powrót ok. godz. 21:00.

Dokładną cenę wycieczki ustalamy po wysłaniu przez Państwa zapytania, w którym prosimy o podanie wielkości grupy, wieku uczestników, terminu wycieczi oraz miejsca wyjazdu.

Formularz rezerwacji
*Dane wpisane w formularzu kontaktowym będą przetwarzane w celu udzielenia odpowiedzi na przesłane zapytanie. Więcej informacji w Polityka Prywatności.

Ubezpieczenia i partnerzy
linia
linia
linia
linia