Wycieczki zagraniczne

Wycieczki zagraniczne

lupa Wyszukiwarka
Drezno - Szwajcaria Saksońska i Czeska

Drezno - Szwajcaria Saksońska i Czeska

Ilość dni: 3

Program:

Dzień 1
Wyjazd o godz. 6:00. Spacer po Parku Narodowym z grupą skalną Bastei – ponad 200 metrowymi pionowymi skałami, które „wyrastają” znad brzegu Łaby. Przejście przez most skalny, rozciągnięty nad wąwozem. Zwiedzanie majestatycznej i nigdy nie zdobytej Twierdzy Königstein. Zakwaterowanie, obiadokolacja.

Dzień 2
Po śniadaniu przejazd do Drezna. Zwiedzanie stolicy Saksonii, uważanej za jedno z najpiękniejszych barokowych miast Europy: kompleks pałacowy Zwinger (Galeria Malarstwa Starych Mistrzów, Gabinet Porcelany), Plac Teatralny z Operą Sempera, Tarasy Brühla, Frauenkirche, czas do dyspozycji grupy na Starym Mieście. Zwiedzanie interaktywnego Muzeum Higieny. Powrót do hotelu, obiadokolacja.

Dzień 3
Śniadanie, Szwajcaria Czeska – spacer w Parku Narodowym do największego w Europie łuku skalnego - Pravcickiej Bramy. Tutaj kręcono „Opowieści z Narnii”. Podczas spaceru będziemy podziwiać niesamowite piaskowcowe formy skalne, a z tarasów widokowych piękne panoramy okolicznych szczytów. Odpoczynek w schronisku Sokole Gniazdo. Zwiedzanie zamku Stolpen, w którym więziona była hrabina Cosel, najsłynniejsza metresa polskiego króla Króla Augusta II Mocnego. Powrót ok godz. 22:00.

Dokładną cenę wycieczki ustalamy po wysłaniu przez Państwa zapytania, w którym prosimy o podanie wielkości grupy, wieku uczestników, terminu wycieczi oraz miejsca wyjazdu. 

Formularz rezerwacji
*Dane wpisane w formularzu kontaktowym będą przetwarzane w celu udzielenia odpowiedzi na przesłane zapytanie. Więcej informacji w Polityka Prywatności.

Ubezpieczenia i partnerzy
linia
linia
linia
linia