Wycieczki zagraniczne

Wycieczki zagraniczne

lupa Wyszukiwarka
Drezno - Szwajcaria Saksońska i Czeska

Drezno - Szwajcaria Saksońska i Czeska

Ilość dni: 3

Program:

Dzień 1
Wyjazd o godz. 6:00. Spacer po Parku Narodowym z grupą skalną Bastei – ponad 200 metrowymi pionowymi skałami, które „wyrastają” znad brzegu Łaby. Przejście przez most skalny, rozciągnięty nad wąwozem. Zwiedzanie majestatycznej i nigdy nie zdobytej Twierdzy Königstein. Zakwaterowanie, obiadokolacja.

Dzień 2
Po śniadaniu przejazd do Drezna. Zwiedzanie stolicy Saksonii, uważanej za jedno z najpiękniejszych barokowych miast Europy: kompleks pałacowy Zwinger (Galeria Malarstwa Starych Mistrzów, Gabinet Porcelany), Plac Teatralny z Operą Sempera, Tarasy Brühla, Frauenkirche, czas do dyspozycji grupy na Starym Mieście. Zwiedzanie interaktywnego Muzeum Higieny. Powrót do hotelu, obiadokolacja.

Dzień 3
Śniadanie, Szwajcaria Czeska – spacer w Parku Narodowym do największego w Europie łuku skalnego - Pravcickiej Bramy. Tutaj kręcono „Opowieści z Narnii”. Podczas spaceru będziemy podziwiać niesamowite piaskowcowe formy skalne, a z tarasów widokowych piękne panoramy okolicznych szczytów. Odpoczynek w schronisku Sokole Gniazdo. Zwiedzanie zamku Stolpen, w którym więziona była hrabina Cosel, najsłynniejsza metresa polskiego króla Króla Augusta II Mocnego. Powrót ok godz. 22:00.

Cena uzależniona od liczby uczestników:

Grupa 40 - 45 osób
+4 bezpłatnie
35 - 39 osób
+3 bezpłatnie
30 - 34 osób
+3 bezpłatnie
25 - 29 osób
+2 bezpłatnie
Cena 545 zł 565 zł 605 zł 655 zł

Cena zawiera:

-przejazd autokarem z klimatyzacją i DVD
-noclegi w hotelu, pokoje 2-4 osobowe w łazienkami
-wyżywienie (2 x śniadanie, 2 x obiadokolacja)
-opiekę pilota i przewodnika
-ubezpieczenie NNW na sumę 10000 zł oraz KL na sumę 10000 euro

Podana cena dotyczy grup wyjeżdżających z Poznania. Dla wycieczek z innych regionów przygotowujemy kalkulacje indywidualne. Uczestnicy muszą posiadać paszporty lub dowody osobiste.

Cena nie zawiera: biletów wstępu. Dla uczniów do 16 lat wstępy płatne 18 euro/os. Powyżej 16 lat wstępy płatne 23 euro/os. 

Formularz rezerwacji
*Dane wpisane w formularzu kontaktowym będą przetwarzane w celu udzielenia odpowiedzi na przesłane zapytanie. Więcej informacji w Polityka Prywatności.

Ubezpieczenia i partnerzy
linia
linia
linia
linia