Wycieczki autokarem po Europie

Wycieczki autokarem po Europie

lupa Wyszukiwarka
Chorwacja - Czarnogóra

Chorwacja - Czarnogóra

Ilość dni: 12

Dzień 1 
Wyjazd z Polski w godzinach porannych. Przejazd przez Czechy, Austrię, Słowenię. Dojazd na nocleg w okolicach Zagrzebia, kolacja i nocleg.

Dzień 2
Po śniadaniu przejazd do Parku Narodowego Jezior Plitwickich. Spacer po dolnych i górnych jeziorach. Dojazd na nocleg do hotelu w Neum, obiadokolacja. 

Dzień 3
Śniadanie. W tym dniu zorganizujemy rejs typu FISH PICNIC po zatoce. Podpłyniemy na platformę, gdzie będzie można zobaczyć hodowlę małż. degustacja połączona z obiadem. po południu dalszy czas wolny na plażowanie, obiadokolacja i nocleg.

Dzień 4
Po śniadaniu wyjazd z hotelu w stronę Czarnogóry. po drodze postój na zwiedzanie "Parły Adriatyku" - spacer z przewodnikiem po Dubrowniku. Dalszy przejazd w stronę Budwy, zakwaterowanie, obiadokolacja, nocleg.

Dzień 5
Śniadane. Tego dnia planujemy tzw. Montenegro Tour - najważniejsze miasta Czarnogóry: Kotor, Cetinje oraz Budwa. Obiadoklacja, noleg.

Dzień 6
Wczesne śniadanie i wyjazd na całodniowe zwiedzanie Albanii: Kruja oraz Szkodra. Powrót do Budwy na obiadokolację i nocleg.

Dzień 7
Śniadanie. Dzień wolny na wypoczynek na plażach Budwy. relaks. Obiadkokolacja, nocleg.

Dzień 8
Po śniadaniu wyjazd w głąb Czarnogóry, aby podziwiać przepiękną przyrodę. przejazd kanionem rzeki Moraca (zwiedzanie monastyru), wizyta w Zabljaku nad Czarnym Stawem oraz most na rzece Tara. Powrót do hotelu na obiadokolację i nocleg.

Dzień 9
Śniadanie. Tego dnia zorganizujemy rejs po największym akwenie w Czarnogórze- jeziorze Szkoderskim, lekki poczęstunek, przejazd do Starego Baru na zwiedzanie ruin antycznego miasta. powrót do hotelu. Obiadokolacja i nocleg. 

Dzień 10
Śniadanie. Wyjazd z Czarnogóry w stronę Bośni i Hercegowiny, dojazd do Mostaru - zwiedzanie urokliwej tureckiej starówki - wizyta w meczecie oraz domu tureckim.dojazd na nocleg w Medjugorje (dla chętnych spacer na Górę Objawień). Obiadokolacja, nocleg.
  
Dzień 11
Po wczesnym śniadaniu wyjazd z hotelu, przejazd przez Chorwację, krótki spacer po Szybeniku - miasta schodów, zakamarków oraz katedry św. Jakuba wpisanej na listę UNESCO. Po przerwie na zakupy wyjazd w stronę Polski. nocny przejazd przez Słowenię, Austrię oraz Czechy.

Dzień 12
Dojazd do Polski w godzinach południowych.

Uwaga: Kolejność zwiedzania może ulec zmianie.

Cena wycieczki ustalana jest indywidualnie w zależności od wielkości grupy i miejsca wyjazdu.

W spawie szczegółów oferty zapraszamy do kontaktu tel. 61 - 8767674 lub biuro@maba.com.pl 

Formularz rezerwacji
*Dane wpisane w formularzu kontaktowym będą przetwarzane w celu udzielenia odpowiedzi na przesłane zapytanie. Więcej informacji w Polityka Prywatności.

Ubezpieczenia i partnerzy
linia
linia
linia
linia