Wycieczki zagraniczne

Wycieczki zagraniczne

lupa Wyszukiwarka
Budapeszt - Bratysława - Wyszehrad

Budapeszt - Bratysława - Wyszehrad

Ilość dni: 5

Program:

Dzień 1
Wyjazd o godz. 5:00, zwiedzanie jednej z najsłynniejszych jaskiń naszej części Europy Jaskini Punkevni ze słynną Przepaścią Macochy – przejazd kolejką parkową, spływ łodzią, wjazd kolejką linową nad krawędź przepaści. Przejazd przez Brno, Bratysławę do miejsca zakwaterowania w okolicach Budapesztu, obiadokolacja.

Dzień 2
Po śniadaniu zwiedzanie Budapesztu: bazylika św. Stefana z relikwiami patrona Węgier, parlament, Plac Bohaterów zbudowany z okazji 1000-lecia Państwa Węgierskiego, zamek Vajdahunyad, czas wolny na najsłynniejszym deptaku Budapesztu – Vaci Utca. Pobyt na jednym z budapesztańskich kąpielisk termalnych. Wieczorem rejs statkiem po Dunaju, obiadokolacja.

Dzień 3
Śniadanie, ciąg dalszy zwiedzania Budapesztu: Zamek Królewski, kościół Macieja – miejsce koronacji i ślubów królewskich, Bastion Rybacki – piękna panorama miasta. Przejazd na Wzgórze Gellerta: Cytadela wzniesiona przez Habsburgów, Statua Wolności zbudowana przez Armię Czerwoną. Zwiedzanie Szentendre – urokliwego miasteczka w dolinie Dunaju z atmosferą przywodzącą na myśl nasz Kazimierz nad Wisłą. Spacer uliczkami, czas na pamiątki oraz wizyta w jedynym na świecie Muzeum Marcepana, obiadokolacja.

Dzień 4
Śniadanie, wyjazd z Budapesztu, krótki postój w Wyszehradzie – znanym zarówno z XIV wieku ze spotkania władców Europy (w tym Kazimierza Wielkiego), jak i sprzed kilkunastu lat, gdy powołano tu Grupę Wyszehradzką. Zwiedzanie zamku, wspaniała panorama Dunaju. Przejazd do Gabčikova na granicy słowacko-węgierskiej, rejs statkiem po śluzach największej w Europie tamy na Dunaju. Przejazd do Bratysławy na obiadokolację i nocleg.

Dzień 5
Śniadanie, krótkie zwiedzanie Bratysławy – pałac prezydencki, zamek, katedra św. Marcina, plac i pałac prymasowski, hala targowa. Przyjazd do Poznania w późnych godzinach wieczornych.

Cena uzależniona od liczby uczestników:

Grupa 40 - 45 osób
+4 bezpłatnie
35 - 39 osób
+3 bezpłatnie
30 - 34 osób
+3 bezpłatnie
25 - 29 osób
+2 bezpłatnie
Cena 935 zł 975 zł 1045 zł 1125 zł

Cena zawiera:

-przejazd autokarem z klimatyzacją i DVD
-noclegi w hotelu, pokoje 2-4 osobowe w łazienkami
-wyżywienie (4 x śniadanie, 4 x obiadokolacja)
-opiekę pilota i przewodnika
-ubezpieczenie NNW na sumę 10000 zł oraz KL na sumę 10000 euro

Podana cena dotyczy grup wyjeżdżających z Poznania. Dla wycieczek z innych regionów przygotowujemy kalkulacje indywidualne. Uczestnicy muszą posiadać paszporty lub dowody osobiste.

Cena nie zawiera: biletów wstępu ok. 45 euro/os. 

Formularz rezerwacji
*Dane wpisane w formularzu kontaktowym będą przetwarzane w celu udzielenia odpowiedzi na przesłane zapytanie. Więcej informacji w Polityka Prywatności.

Ubezpieczenia i partnerzy
linia
linia
linia
linia