Wycieczki trzydniowe

Wycieczki trzydniowe

lupa Wyszukiwarka
 Beskid Śląski i Żywiecki

Beskid Śląski i Żywiecki

Ilość dni: 3

Program:

Dzień 1
Wyjazd o godz. 6:00, zwiedzanie Studia Filmów Rysunkowych w Bielsku-Białej. Wizyta w Studiu to powrót do dziecięcego, bajkowego świata, do miejsca, w którym narodziło się wiele kultowych kreskówek jak Bolek i Lolek czy Reksio. Podczas wizyty obejrzymy prawdziwe dekoracje, rekwizyty, projekty postaci, czy rysunki animacyjne. Spacer po mieście. Zakwaterowanie, obiadokolacja.

Dzień 2
Śniadanie, wjazd kolejką linowo – terenową na Górę Żar. Ze szczytu góry rozciąga się piękna panorama na Kotlinę Żywiecką oraz okoliczne szczyty Beskidu. Zwiedzanie elektrowni szczytowo – pompowej. Przejazd nad zapory wodne Tresna i Porąbka. Rejs statkiem po jeziorze Żywieckim, spacer po Żywcu. Powrót do ośrodka, obiadokolacja. Wieczorem ognisko z pieczeniem kiełbasek.

Dzień 3
Śniadanie, zwiedzanie skoczni narciarskiej Wisła Malinka - wjazd i zjazd wyciągiem. Leśny Park Niespodzianek – nietypowy ogród zoologiczny, w którym spotkamy wolno żyjące jeleniowate, muflony czy alpaki. Zwierzęta chodzą luźno po całym obszarze parku, można je pogłaskać i karmić. Największą atrakcją są pokazy lotów ptaków drapieżnych. Obiad w drodze powrotnej. Zakończenie wycieczki ok. godz. 22:00.

Dokładną cenę wycieczki ustalamy po wysłaniu przez Państwa zapytania, w którym prosimy o podanie wielkości grupy, wieku uczestników, terminu wycieczi oraz miejsca wyjazdu.

Formularz rezerwacji
*Dane wpisane w formularzu kontaktowym będą przetwarzane w celu udzielenia odpowiedzi na przesłane zapytanie. Więcej informacji w Polityka Prywatności.

Ubezpieczenia i partnerzy
linia
linia
linia
linia