Wycieczki jednodniowe

Wycieczki jednodniowe

lupa Wyszukiwarka
Traperska Osada

Traperska Osada

Ilość dni: 1

Traperska Osada położona jest na skraju Parku Krajobrazowego "Puszcza Zielonka". To atrakcyjnie usytuowany teren z wieloma atrakcjami agroturystycznymi, doskonały na organizację spotkań dla dzieci. Największą atrakcją są psie zaprzęgi. W Osadzie żyje wataha psów północy, które swoim wyglądem przypominają wilki.To futrzaki o wybitnie łagodnym charakterze i usposobieniu dla człowieka. Są to wyszkolone psy, a zajęcia odbywają się pod opieką doświadczonego mushera. W warunkach bez śniegu możliwość powożenia zaprzęgu za pomocą specjalnych wózków na kółkach.


Wyjazd o godz. 8:00

Zabawa i integracja w Traperskiej Osadzie. Spacer skrajem Parku Krajobrazowego Puszcza Zielonka, szukanie i rozpoznawanie tropów dzikich zwierząt. Konkursy i zabawy sportowe: wyścig w długich stopach, spacer w szundach. Tor  survivalowy - przeszkody terenowe dla dzieci. Leśna Ostoja - zwiedzanie mini zoo, karmienie zwierząt, konie, osiołki,  strusie afrykańskie, australijskie Emu, owieczki kameruńskie, kózki miniaturowe.Odwiedziny wilczej rodziny - poznanie psów północy Husky Syberian. Wioska indiańska - zwiedzanie tipi. Na zakończenie biesiada w Chacie Traperów - ognisko z pieczeniem kiełbasek (kiełabski do ogniska we własnym zakresie).

Powrót ok godz. 13:30

Cena wycieczki uzależniona jest od liczby uczestników i miejsca wyjazdu.

Formularz rezerwacji
*Dane wpisane w formularzu kontaktowym będą przetwarzane w celu udzielenia odpowiedzi na przesłane zapytanie. Więcej informacji w Polityka Prywatności.

Ubezpieczenia i partnerzy
linia
linia
linia
linia