Wycieczki jednodniowe

Wycieczki jednodniowe

lupa Wyszukiwarka
Traperska Osada

Traperska Osada

Ilość dni: 1

Traperska Osada położona jest na skraju Parku Krajobrazowego "Puszcza Zielonka". To atrakcyjnie usytuowany teren z wieloma atrakcjami agroturystycznymi, doskonały na organizację spotkań dla dzieci. Największą atrakcją są psie zaprzęgi. W Osadzie żyje wataha psów północy, które swoim wyglądem przypominają wilki.To futrzaki o wybitnie łagodnym charakterze i usposobieniu dla człowieka. Są to wyszkolone psy, a zajęcia odbywają się pod opieką doświadczonego mushera. W warunkach bez śniegu możliwość powożenia zaprzęgu za pomocą specjalnych wózków na kółkach.


Wyjazd o godz. 8:00

Zabawa i integracja w Traperskiej Osadzie. Spacer skrajem Parku Krajobrazowego Puszcza Zielonka, szukanie i rozpoznawanie tropów dzikich zwierząt. Konkursy i zabawy sportowe: wyścig w długich stopach, spacer w szundach. Tor  survivalowy - przeszkody terenowe dla dzieci. Leśna Ostoja - zwiedzanie mini zoo, karmienie zwierząt, konie, osiołki,  strusie afrykańskie, australijskie Emu, owieczki kameruńskie, kózki miniaturowe.Odwiedziny wilczej rodziny - poznanie psów północy Husky Syberian. Wioska indiańska - zwiedzanie tipi. Na zakończenie biesiada w Chacie Traperów - ognisko z pieczeniem kiełbasek, wiejskie ciasto drożdżowe, herbata, kawa.

Powrót ok godz. 13:30

Cena uzależniona od liczby uczestników:

Grupa 40 - 45 osób
+4 bezpłatnie
35 - 39 osób
+3 bezpłatnie
30 - 34 osób
+3 bezpłatnie
25 - 29 osób
+2 bezpłatnie
Cena 90 zł 95 zł 105 zł 125 zł

Podane ceny obejmują:

- Przejazd autokarem
- Opiekę pilota
- Ubezpieczenie NNW w Signal Iduna do 10000 zł
- Bilety wstępu

Kalkulacje dotyczą grup z Poznania i najbliższej okolicy.

Dla grup z innych regionów ceny ustalamy indywidualnie. Organizujemy wycieczki dla grup z całej Polski.

Formularz rezerwacji
*Dane wpisane w formularzu kontaktowym będą przetwarzane w celu udzielenia odpowiedzi na przesłane zapytanie. Więcej informacji w Polityka Prywatności.

Ubezpieczenia i partnerzy
linia
linia
linia
linia