Wycieczki jednodniowe

Wycieczki jednodniowe

lupa Wyszukiwarka
Szreniawa

Szreniawa

Ilość dni: 1

Muzeum Narodowe Rolnictwa i Przemysłu Rolno-Spożywczego w Szreniawie jest jedynym tej rangi muzeum rolnictwa w Polsce i jednym z nielicznych i największych w Europie. W swojej działalności nawiązuje do blisko 130 – letniej tradycji polskiego muzealnictwa rolniczego. Przez ponad 45 lat swojej działalności Muzeum zgromadziło ponad 20 tysięcy obiektów, dokumentujących dorobek kilku pokoleń mieszkańców wsi polskiej. Do cieszących się dużym zainteresowaniem imprez plenerowych organizowanych przez Muzeum należą między innymi: „Jarmark Wielkanocny”, „Festyn Zielonoświątkowy”, „Wesele wiejskie” i „Retro Show”.


Wyjazd o godz. 8:00

Zwiedzanie Muzeum Rolnictwa i Przemysłu Rolno-Spożywczego w Szreniawie, wejście na wieżę Bierbaumów oraz lekcja muzealna „Zwierzęta gospodarskie” - poznajemy gatunki i rasy zwierząt gospodarskich, które były tradycyjnie użytkowane w gospodarstwach wiejskich. Dzieci zdobędą umiejętność pozyskiwania produktów od zwierząt (np. udój mleka) oraz ich przetwarzania za pomocą tradycyjnego sprzętu gospodarstwa domowego (wyrób masła).
Uwaga: W okresie świątecznym zapraszamy na imprezy "Pokazy Bożonarodzeniowe", "Jarmark Wielkanocny".

Powrót ok. godz. 13:30

Cena wycieczki uzależniona jest od liczby uczestników i miejsca wyjazdu.

Formularz rezerwacji
*Dane wpisane w formularzu kontaktowym będą przetwarzane w celu udzielenia odpowiedzi na przesłane zapytanie. Więcej informacji w Polityka Prywatności.

Ubezpieczenia i partnerzy
linia
linia
linia
linia